
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.8 pF |
| Tolerance | 0.1 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1515
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00682
Ext.Price$0.00682
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00682 | $0.00682 |
| 10 | $0.00547 | $0.05470 |
| 50 | $0.00478 | $0.23900 |
| 100 | $0.00417 | $0.41700 |
| 500 | $0.00378 | $1.89000 |
| 1000 | $0.00359 | $3.59000 |
